Handbal: Debut cu victorie în 2020. Campionii se distanțează la 10 puncte de locul secund
Handbaliștii de la Dinamo au câștigat fără probleme primul meci din 2020. Altădată un derby și o finală de campionat, meciul cu CSM București a fost dominat de la un capăt la celălalt de alb-roșii. Diferența maximă pe tabelă a fost de 11 puncte. Stafful tehnic dinamovist a avut la dispoziție un efectiv redus până […]