Volei feminin. Dinamo s-a calificat în finala Cupei Balcanice de la Istanbul, după ce a învins campioana Serbiei cu 3-0!
Voleibalistele de la Dinamo au debutat în noul sezon competițional cu o participare de top la Cupa Balcanică. Turneul se desfășoară la Istanbul și reunește echipe puternice din zonă. Dinamo a avut parte la debutul în competiție de un test dificil, cu Zeleznicar Lajkovac, campioana Serbiei, însă trupa alb-roșie a făcut un meci mare și […]