„Tricolorii” s-au impus în ultimul meci din Golden League
Echipa națională de volei masculin a României a câștigat ultima partidă din Grupa B a Golden League. Sâmbătă seară, în localitatea ucraineană Zaporojie, echipa antrenată de Sergiu Stancu a învins cu scorul de 3-1 (21-25, 25-20, 25-22, 25-19) formația Slovaciei. Punctele ”tricolorilor” au fost reușite de Bălean (17), Peța (15), Magdaș (12), Mihălescu (12), Bartha […]