Handbal feminin: SCM Râmnicu Vâlcea a înregistrat primul eșec în Liga Florilor
Marți, 05 noiembrie 2019, în Sala Polivalentă din Bistrița s-a disputat meciul rămas restant din etapa a opta a Ligii Florilor dintre CS Gloria 2018 Bistrița-Nasăud și SCM Râmnicu Vâlcea. Echipa campioană a României a suferit prima înfrângere din acest sezon competițional al Ligii Florilor. Gloria 2018 Bistrița-Năsăud s-a impus cu scorul de 24-19 și […]